Reklama
Reklama

Komentarze

5
K
kacynski Czysta Moc
1 rok temu

Kaczyński: Tak naprawdę to nie ma ludzi na świecie dużo mądrzejszych niż ja...

0

Zglos komentarz

J
jarekroz6 🌾 Wieśniak
1 rok temu

no jeżeli to czlowiek nie myślący .to jak nazwać tych którzy na niego głosowali

0

Zglos komentarz

G
genek1990 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Orange sneaker

0

Zglos komentarz

L
lukaszmaly2 🌾 Wieśniak
1 rok temu

taki wlasnie jest tusk

0

Zglos komentarz

K
kacap1988 🌾 Wieśniak
1 rok temu

To nie jest id***a tylko rosyjski agent który położy Stany na łopatki, powaśni Europę i USA. Im szybciej to sobie wszyscy uświadomią, tym będzie lepiej dla nas.

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
1 rok temu

Bieda nam, jak "kacap1988" ma rację!!!

0

Zglos komentarz

Reklama