Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Tez bym się nie zgodził , na miejscu trampka , zeby …….. miał kontrole nad bronią jądrowa!!!!!😂😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wiecie po co pisiaki, jesteście potrzebni Trumpowi ? Żeby parkował rower w waszych d**ach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ho ho teraz dopiero się rzucą do nóg dobrodziejowi , nie dosyć że ochłapów więcej spadnie to jeszcze przyjemność ich spotka sexowna
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Anżejek wykonał polecenie spartolenia naszych stosunków z USA, jak tylko zaczęliśmy pokazywać swoje racje. Putin gratuluje!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeżeli Endriu chciał publicznego przypomnieniem, że jesteśmy członkiem NATO drugiej kategorii to właśnie je uzyskał.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Szkoda, broń jądrowa na naszym terenie by się przydała. Kacapy bali by się atakować. .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Broń jądrowa do kraju w którym generał pomylił granatnik z głośnikiem Bluetooth i przypadkowym wysłaniu przez wojsko min przeciwpancernych do Ikei?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A po co nam kolejna broń o której użyciu będzie decydować USA, później będzie w razie czego, że to Polska odpaliła rakiety...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane