Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8PiS to "partia" zlodziei i oszustow! Ich motto: "Co wieksze jak wesz to bierz"...i tak przez 8 lat i jeszcze im malo!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pisiory ściągnęły Kukułę z WOTu i zrobiły go szefem Sztabu Generalnego, bo myślały że ten buc wyciszy wszystkie pisowskie przewały, które miały miejsce w armii. Niestety, nazbierało się tyle pisowskiego gó**a, że w końcu szambo wybiło. Nawet tresowany generał na najwyższym stołku też się topi w tym...
Pisiory ściągnęły Kukułę z WOTu i zrobiły go szefem Sztabu Generalnego, bo myślały że ten buc wyciszy wszystkie pisowskie przewały, które miały miejsce w armii. Niestety, nazbierało się tyle pisowskiego gó**a, że w końcu szambo wybiło. Nawet tresowany generał na najwyższym stołku też się topi w tym g**ju.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zdegradować i do pierdla z nim wpisdu!!!!!!😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie kradł, tylko wziął to co mu się słusznie należało,jak każdy pisior.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wiedzieli że to PiSdzielec, ale go nie ruszyli, żeby nie było gó**oburzy, że czyszczą wszytko. A on sam się wyciął, bo musiał zapatrzeć się na szmato-patriotów, których patriotyzm mierzy się wielkością kradzieży.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ile dziś zarabia generał 15-20 tyś zł na łapę. Tak dużo po to aby nie był skorumpowany. A PISowcowi i tak za mało!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Emeryturę do najniższej krajowej, zdegradować i za kraty. Zgodnie z ich: Bóg, honor, Ojczyzna. I tak po kolei.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane