Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Z Nawrockim musi być już bardzo źle. W PiS sięgnięto po wunderwaffe. To, że sam Kaczyński rusza w drogę, świadczy o jednym. Nastroje w sztabie Nawrockiego są bliskie paniki. Już wiedzą, że przegrali. Łudzą się tylko, że jakimś cudem uda się ich kandydatowi przejść do drugiej tury.
Z Nawrockim musi być już bardzo źle. W PiS sięgnięto po wunderwaffe. To, że sam Kaczyński rusza w drogę, świadczy o jednym. Nastroje w sztabie Nawrockiego są bliskie paniki. Już wiedzą, że przegrali. Łudzą się tylko, że jakimś cudem uda się ich kandydatowi przejść do drugiej tury.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Im bardziej PiS tonie, tym wiecej trolli zatrudniaja...do stawiania minusow, przez analfabetow!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Skoro można obrażać uczucia religijne, to ta szopka powinna podchodzić pod obrazę uczuć patriotycznych. W dodatku pod Art.137.[Publiczne znieważenie znaku lub symbolu państwowego] §1.Kto publicznie znieważa, niszczy, uszkadza lub usuwa godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny znak państwo...
Skoro można obrażać uczucia religijne, to ta szopka powinna podchodzić pod obrazę uczuć patriotycznych. W dodatku pod Art.137.[Publiczne znieważenie znaku lub symbolu państwowego] §1.Kto publicznie znieważa, niszczy, uszkadza lub usuwa godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny znak państwowy, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wycieraja sobie mo**y godlem i JPii, dla wiejskiej ciemnoty elektoratu...to taki cyrk i ustawka, bo z nich takie patrioty i katole, jak z koziej d**y traba!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Donald Tusk zamieścił w piątek na platformie X nagranie zatytułowane: „Prezesie Kaczyński, tego Naród Wam nie wybaczy”. – Już kiedyś o PiS-ie powiedziałem: „to nie są patrioci, to są idioci”. Ale to, co ostatnio zrobili w Parlamencie Europejskim, to chyba coś wyraźnie g...
Donald Tusk zamieścił w piątek na platformie X nagranie zatytułowane: „Prezesie Kaczyński, tego Naród Wam nie wybaczy”. – Już kiedyś o PiS-ie powiedziałem: „to nie są patrioci, to są idioci”. Ale to, co ostatnio zrobili w Parlamencie Europejskim, to chyba coś wyraźnie gorszego niż głupota. Oni zagłosowali przeciwko wzmocnieniu możliwości obronnych Polski na naszej wschodniej granicy z Rosją i Białorusią. To naprawdę na odległość pachnie zdradą – mówił premier.– Słuchaj, prezesie Kaczyński. Ludzie byli wam gotowi zapomnieć wiele złych rzeczy, ale tego n
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
- naród wam nie wybaczy – stwierdził premier. (takie z nich patrioty...Putina)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane