Reklama
W środę przesłuchanie w prokuraturze. W piątek przez Prezesa

W środę przesłuchanie w prokuraturze. W piątek przez Prezesa

przez AQQQ62 — 1 rok temu
14

Zglos post

Reklama

Komentarze

13
N
Nightcrawler39 Czysta Moc
1 rok temu

Wina Tuska , Pisowskie śc****a już dostają s**czki na profilach i piszą bzdury

0

Zglos komentarz

L
lechu404 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Zmarła w wyniku przesłuchania w prokuraturze? No cóż, dotychczas działało to trochę inaczej. Świadkowie umierali aby nie powtórzyć przed sądem tego co powiedzieli prokuratorowi i jako ostrzeżenie dla innych aby byli cicho.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

I fanatycy pis I fanatycy koalicji mają swoje teorię

0

Zglos komentarz

N
nidwer 🏹 Łowca
1 rok temu

i teraz nie może zeznawać a wiedział wiele. Przypadek?

0

Zglos komentarz

S
sircastic 🌾 Wieśniak
1 rok temu

A dla kogo były niebezpieczne jej ewentualne zeznania? A kto widział ją ostatni, kto z nią rozmawiał ostatni? Przedostatni? Co i gdzie jadła/piła przed śmiercią?

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
1 rok temu

Wsypała przez przypadek swojego szefa mafii. No to albo się sama zabiła ze wstydu albo szef ją zabił ze złości.

0

Zglos komentarz

D
1 rok temu

Nie wszyscy się lubią, ale wszyscy powinni szanować gust i poglądy innych osób ale hejt i mowa nienawiści na tym kanale sięga zenitu

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
1 rok temu

Bo wiocha to elitarna loża szyderców nie zauważyłeś co pisze na górze strony?

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
1 rok temu

To dlatego PISowcy tak sie boją jeździć na te komisje śledcze....i spier***ją do Budapesztu

0

Zglos komentarz

D
danzby 😏 Szyderca
1 rok temu

Czy byl telefon do brata przed ladowaniem? Byl. Rezultat jest znany. Czy byl telefon do zmarlej po przesluchaniu? Byl.Rezultat jest znany. Przypadek?

0

Zglos komentarz

A
1 rok temu

Nieee , wiocha nie pluje jadem.

0

Zglos komentarz

G
Grzeeja 🏹 Łowca
1 rok temu

Wykorzystuje, bo na ich de**lny elektorat to działa. A jak coś działa, to się tego nie rusza :) Mój znajomy zginął po wyjściu z baru. Tzn 5 dni po wyjściu z baru. W wypadku samochodowym. Ale nikt nie oskarża za to barmana. W pisie to by przeszło.

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
1 rok temu

Możliwe że została zlikwidowana przez ludzi Kaczyńskiego Podobnie jak A. Lepper.

0

Zglos komentarz

S
1 rok temu

A jak lewaki wykorzystywały śmierć adamowicza do walki politycznej to było dobrze. "twój ból jest wiekszy niż ,ój" jak mawiał klasyk

0

Zglos komentarz

Reklama