Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Ciekawe skąd Mentzen weźmie pieniądze na ten bon, skoro ZUS chce zlikwidować ZUS i podatki. Cwany głupek obiecuje złote góry głupcom, ktorzy nie mają zielonego pojęcia jak wszystko dookoła nas działa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ciekawe skąd Mentzen weźmie pieniądze na ten bon, skoro chce zlikwidować ZUS i podatki? Cwany głupek obiecuje złote góry głupcom, ktorzy nie mają zielonego pojęcia jak wszystko dookoła nas działa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież te 4,3 nie jest na leczenie, tylko na ubezpieczenie!!! I to niekoniecznie w NFZ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Małpy na gałęziach nie wykonują takich fikolkow, jakie wykonujecie wy, prawacy,chcąc usprawiedliwić pi****lolo swoich idoli.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
System zdrowotny oparty na nieograniczonej liczbie kas chrych,zarówno państwowych jak i prywatnych znakomicie działa w Niemczech i to pomimo dodatkowego obciążenia inżynierami. Mają służbę zdrowia bodajże w pierwszej 10 świata. Mentzen,a w sumie cała konfederacja chce ten system po prostu skopiować...
System zdrowotny oparty na nieograniczonej liczbie kas chrych,zarówno państwowych jak i prywatnych znakomicie działa w Niemczech i to pomimo dodatkowego obciążenia inżynierami. Mają służbę zdrowia bodajże w pierwszej 10 świata. Mentzen,a w sumie cała konfederacja chce ten system po prostu skopiować do nas, tylko że u nas ludzie to są de**le i za głupi żeby ogarnąć,że coś może zostać zmienione i zacząć działać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane