Reklama
Reklama

Komentarze

4
E
Endriu117 🌟 Padawan
1 rok temu

Dużo ciężkiej pracy przed Panią Moniką. Powodzenia.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
1 rok temu

Dluga droga, zanim ten zacofany narod PiSu, sekty kosciola i Konfederosji, stanie sie cywilizowanym, europejskim narodem!

0

Zglos komentarz

S

To że w Krakowie głosują głupki to problem Krakowa

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
1 rok temu

Nie jeden krakus przyj@ał by tobie z chęcią

0

Zglos komentarz

R
Robert_81387 😏 Szyderca
1 rok temu

Taaa, a frekwencja na wyborach 17%, taniej było by rzucić kostką albo żeby sierotka losy ciągnęła

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
1 rok temu

Bo to była prawdziwa kandydatka obywatelska z poparciem PO. Nie udawany szmaciarz. Hochsztapler, kibol, dewiant i oszołom.

0

Zglos komentarz

Reklama