Reklama
Zdecydowanie tak! Pisiory za to co zrobili muszą swoje odsiedzieć!

Zdecydowanie tak! Pisiory za to co zrobili muszą swoje odsiedzieć!

przez AQQQ62 — 1 rok temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Propaganda widać idzie cała pora po każdej stronie nie ma ck

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 rok temu

Koras to kamrat. Ten prawiczek grubasek

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
1 rok temu

Siedzieć beda tylko ci pisowcy co kradli. Według Czarnka wszyscy?

0

Zglos komentarz

Reklama