Reklama
Reklama

Komentarze

3
B
Bekaj 🌟 Padawan
1 rok temu

Ktoś jeszcze ma wątpliwość, że w PiSdzielczej mafii faszystowskiej nie ma ani jednego rozumnego. Same nieudaczniki, ignoranci, kłamcy i oszuści.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
1 rok temu

Kielbasa wyborcza juz byla...teraz pora na ruskie pierogi!

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Ale na niemieckim samochodzie? A, zapomniałem ruskie onuce nie mają swoich samochodów.

0

Zglos komentarz

Reklama