Reklama
Duda, to dno. Ale co to za sędziowie, którzy się na to godzą ?

Duda, to dno. Ale co to za sędziowie, którzy się na to godzą ?

przez AQQQ62 — 1 rok temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

Jak to powołał????? Ten …… powinien wyładować na śmietniku historii - a w książkach powinno się go przedstawiać jako zdrajce konstytucji!!!!!!😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

A
abababa2 🎖️ Snajper
1 rok temu

jeszcze tylko 136 dni 14 godzin i 16 minut :)

0

Zglos komentarz

P
pener2500 🌾 Wieśniak
1 rok temu

De**l też pójdzie siedzieć. I żaden pisowski motłoch mu nie pomoże.

0

Zglos komentarz

Reklama