Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Po pierwsze wydaje mi się że płacą dalej. Co jak co ale szczochozbaw z Żoliborza na to pieniądze znajdzie. Nie po to tyle nakradli żeby teraz dla swoich kundli nie mieć. A po drugie nawet jeśli nie płacą to nie muszą. Ich elektorat to fanatycy. Oni wierzą we wszystko co tęczowy Jaruś Kaczyński alias...
Po pierwsze wydaje mi się że płacą dalej. Co jak co ale szczochozbaw z Żoliborza na to pieniądze znajdzie. Nie po to tyle nakradli żeby teraz dla swoich kundli nie mieć. A po drugie nawet jeśli nie płacą to nie muszą. Ich elektorat to fanatycy. Oni wierzą we wszystko co tęczowy Jaruś Kaczyński alias PE**ŁEK TYSIĄCLECIA powie. Mało tego sami po swojemu wyjaśniają ich przestępstwa (głównie kradzieże) czemu tak uważam??? P**s ma nadal około 25% poparcia. To jest sekta. Oni gó**o żreć a dalej będą popierać sten syf. Patrz snickers45, slodomic, lewaktode**l i reszta pis*dchodów
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane