Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Liczcie trolli propagandy PiSu, to dla nich jak plachta na byka...a PiS tonie coraz szybciej z sekta kosciola!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
upadek sekty kk - przyjaciół kakaowego oczka, ale mężny Rafałlala pomoże, wyniesie ich na tęczowych sztandarach!!!! Rafałlala na prezydenta!!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ten portal stal się nowa tuba propagandową dla koalicji a głównie dla KO Tuska i trzaskowskiego. Smutne bo kiedyś to był fajny portal wolny od polityki z każdej strony
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Cofnij sie do roku 2014-2015, kiedy aparat propagandy PiSu lansowal Kaczynskiego na Jarozbawa...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I ze niby tutaj go lansował?. Weź p**sin oddal sie od ściany na 50m i yebnij barana w ścianę
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kiedy w 2015 roku napisalem na wiocha ze wybor PiSu, to jak z deszczu pod rynne...dostalem 19 minusow, przez godzine!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Teraz jak coś napiszez źle na koalicję to te 19 minusów dostaniesz w 19 minut. Prawda jest taka ze trolle zrobiły z tego portal polityczny z naciskiem na wielbienie KO rudego i całego politycznego gó**a z robienia z nich świętymi. I każdy kto ma inne zdanie to pisdzielec konfiarz i ruski troll.
Teraz jak coś napiszez źle na koalicję to te 19 minusów dostaniesz w 19 minut. Prawda jest taka ze trolle zrobiły z tego portal polityczny z naciskiem na wielbienie KO rudego i całego politycznego gó**a z robienia z nich świętymi. I każdy kto ma inne zdanie to pisdzielec konfiarz i ruski troll.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane