Reklama
Reklama

Komentarze

5
V
vacarius 🏆 Master
1 rok temu

Wyłączą telewizor te se włączą jakiegoś Stanowskiego z youtuba prawaki i już mają się za mądrzejszych bo telewizji nie oglądają. A jeszcze gorszy ściek do ich głów się wlewa.

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
1 rok temu

A ja im podziękowałem. Na serio piszę. Według mnie ten hejt na WOŚP pomógł osiągnąć bieżący rekord.

0

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
1 rok temu

A ja myślę że normalni ludzie i tak by dali na WOŚP i nikt z nich nie ogląda tego szamba. Ja wiem o wysrywach tv za rublika z jakichś kanałów informacyjnych na YT i z memów. W życiu bym takiego guana nie włączył.

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
1 rok temu

Miliony No może i tak ale są to miliny starych ludzi których ubywa i mieknu nadzieję (chociaż to zlo) że do wyborów prezydenckich zmanipulowanych staruszków będzie jak naj mniej

0

Zglos komentarz

W
1 rok temu

Proponuje calkiem wylaczyc tv

0

Zglos komentarz

E
esperoy 💩 JP 100%
1 rok temu

Oddałbym do tego ten shot z TVP1 i TVN24.

0

Zglos komentarz

Reklama