Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Co dwie głowy to nie jedna? Ale czy oby na pewno dwóch de**li mądrzejszych od jednego gebiusza? Nawet 100 de**li nie jest mądrzejszych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jakby jeden nie dał rady, to drugi pomoże. Problem w tym, że leżaki kwiczą obydwaj. A ja na niego zagłosuje? Dlaczego? No jak będzie w II rundzie z Trzaskowski, to na pewno przegra. Młodzi tego id**ty nie poprą, a mogą menela. Także lepiej, żeby on był w II turze, niż menel. Wyborcy PiSdzielczej maf...
Jakby jeden nie dał rady, to drugi pomoże. Problem w tym, że leżaki kwiczą obydwaj. A ja na niego zagłosuje? Dlaczego? No jak będzie w II rundzie z Trzaskowski, to na pewno przegra. Młodzi tego id**ty nie poprą, a mogą menela. Także lepiej, żeby on był w II turze, niż menel. Wyborcy PiSdzielczej mafii faszystowskiej poprą menela, jak wódz każe. Wyborcy menela id**ty nowogrodzkiego nie poprą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane