Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Raz mu się wymskło a wy to mieliście w kółko zaśmiecając wiochę polityka...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ojtam ojtam. 10 w te czy wewte...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ponieważ czasem nie można ustalić, czy to była celowa aborcja, czy naturalne poronienie, to "10 latek" będzie standardem dla wszystkich kobiet. Tak takie przepisy funkcjonują na świecie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Słyszalem też, że topił małe kotki, molestował dzieci i dłubie w nosie... serio, trzaskowski mi powiedział :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Krucabombastic muszę powiedzieć, że Trzaskowski jest zbyt poważnym człowiekiem i raczej z de**lami nie rozmawia, także nie musisz opowiadać swoich sennych marzeń. Co do menela to dobrze słyszałeś, bo to bandyta i sadysta. Swoje dzieci też chciał potopić, ale w porę żona je nauczyła pływać.
Krucabombastic muszę powiedzieć, że Trzaskowski jest zbyt poważnym człowiekiem i raczej z de**lami nie rozmawia, także nie musisz opowiadać swoich sennych marzeń. Co do menela to dobrze słyszałeś, bo to bandyta i sadysta. Swoje dzieci też chciał potopić, ale w porę żona je nauczyła pływać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane