Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A niżej lewicowych kr***nów, a jeszcze niżej gdzie już światło nie dociera ła**a świecącą na rudo
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wszystkie partie w PL sa c**jowe ale konpederastia to nawet nie jest polska partia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
poniżej pisiorów jest teczowy rafałe ze swoim panem donaldem a zaraz pod nimi hujofnia z zanbergangiem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
moderator to de**l wprowadzający cenzurę... poniżej pisóf jest teczowy rafałe ze swoim panem donaldem a zaraz pod nimi hujofnia z zanbergangiem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
moderatpr to de**l wprowadzający cenzurę gdy żle piszesz o jago właścicielach.... poniżej pisiu jest teczowy rafałek ze swoim panem donaldem a zaraz pod nimi hujofnia z zanbergangiem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
moderatpr jest niewolnikiem układu bo wprowadzający cenzurę gdy żle piszesz o jago właścicielach.... poniżej pisiu jest teczowy rafałek ze swoim panem donaldem a zaraz pod nimi hujofnia z zanbergangiem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
heh, platforma obywatelska jest tak głęboko, że nawet jej nie ma na tym obrazku
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a w odwiercie pełowce z lewakami wiją się i kwiczą by tylko ich rafałek na szczyt koryta dotarł
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane