Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Jak PiS wprowadzał 800+ to byliście przeciwko. Jak Mentzen chce je zlikwidować to też jesteście przeciw ;-)) Zastanawiająca niekonsekwencja;-))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
slodomic - Nie wiem ile masz lat. Ale twoja inteligencja emocjonalna jest na poziomie dwóch kolorów, czarny i biały. To gdzieś na poziomie dziecka z przedszkola.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zając wybacz, ale biorąc pod uwagę poziom dyskusji z tobą, twojej twórczości na tym portaliku twoja opinia całkowicie mnie nie interesuje ;-)) Tym bardziej, że po raz kolejny nie napisałeś nic merytorycznego do czego można by się odnieść;-))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To tak na początek,gdyby te dwie bandyckie frakcje się połączyły,pis i konfederosja,to mielibyśmy tu Koreę Północną z pachołkiem w pałacu prezydenckim i Kimem na kremlu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Slodomic to są lewacko liberalne łby dla których ważne są tylko aborcja związki partnerskie i służenie królowej Urszuli
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
SĹawomir70806 - Widzisz poziom prawacko-katolicki to okradanie Polski i Polaków i bezkarne gwałcenie bezbronnych dzieci. To co wymieniłeś to wolność, którą nienawidzą faszyści, komuniści i katolicy. Oni kochają świat składający się z ciemnego luda bez mózgów, takich, jak Ty!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane