Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Proponuję stanowisko premiera San Escobar
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Do czego to dochodzi aby Melaż men nam wybierał kto będzie rządził PIS czy PO. I wywalił nawet swojego Guru Korwnina z zarządu partii. Bo Korwin pewnie by wolał z PO bo on przedkładał wolność gospodarczą ponad wolność do zniewalania ateistycznych kobiet katolicką religią.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Konfederosji jest co najmniej dwóch strasznie pazernych i ambitnych: menel i ten nierób. W PiSdzielczej mafii faszystowskiej pierdyliard. Zatem nie ma szans . Ale de**l E swoim przyd**asem żyją w jakiś stanie równoległym i prowadzą sny i potędze. Jedna szansa, jakby menel został rezydentem i dał sob...
Konfederosji jest co najmniej dwóch strasznie pazernych i ambitnych: menel i ten nierób. W PiSdzielczej mafii faszystowskiej pierdyliard. Zatem nie ma szans . Ale de**l E swoim przyd**asem żyją w jakiś stanie równoległym i prowadzą sny i potędze. Jedna szansa, jakby menel został rezydentem i dał sobie wmówić, że to dzięki budyniowi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane