Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Pamietam jak dziś gdy PIS nie chciał piedzy na budowę wiatraków. Jeszcze zrobili bardziej restrykcyjne prawo co do wiatraków aby ktoś przypadkiem obok swojego domu se nie postawił prywatnego wiatraka.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ceny mogłyby być dużo niższe, gdyby tylko apetyt państwa został ograniczony. VAT na energię elektryczną wynosi w Polsce 23 proc., w Wielkiej Brytanii i Hiszpanii 5 proc., w Belgii i Grecji 6 proc., we Włoszech 10 proc., a w Niemczech 19 proc. Licząc łączne opodatkowanie energii, to u nas jest najwyż...
Ceny mogłyby być dużo niższe, gdyby tylko apetyt państwa został ograniczony. VAT na energię elektryczną wynosi w Polsce 23 proc., w Wielkiej Brytanii i Hiszpanii 5 proc., w Belgii i Grecji 6 proc., we Włoszech 10 proc., a w Niemczech 19 proc. Licząc łączne opodatkowanie energii, to u nas jest najwyższe w całej Europie. Średnio w Unii w cenie energii jest 19,2 proc. podatków, czyli VAT, akcyzy, obowiązkowych opłat itd. A u nas to aż 48,6 proc. — wynika z przeliczenia danych Eurostatu. Jesteśmy wręcz negatywnym liderem opodatkowania na Starym Kontynencie. Za nami jest Cypr z 38,2 proc.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane