Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Po pierwsze to nikogo dalej nie rozliczać po zmianie prezydenta. Koalicja nawet jak pacynka rudego będzie prezydentem będzie jeczyc że to przez pisdzielski trybunał itp a a kolejnych wyborach będą znowu krzyki ze "rozliczymy wszystkich". Po drugie to Trzaskowski to będzie pacynka rudego jak obecnie...
Po pierwsze to nikogo dalej nie rozliczać po zmianie prezydenta. Koalicja nawet jak pacynka rudego będzie prezydentem będzie jeczyc że to przez pisdzielski trybunał itp a a kolejnych wyborach będą znowu krzyki ze "rozliczymy wszystkich". Po drugie to Trzaskowski to będzie pacynka rudego jak obecnie duda pisu i jaka by był pacynka pisu. Psychopaty mentzena nie wymieniam bo po swoich akcjach raczej nici z tego
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zwyciezymy!!!!! Każdy pisior- złodziej trafić misi po wyborach do pierdla- czy jest chory , czy udaje - a tych co spierd…. Za granice - dosięgną ,, łowcy cieni,,🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane