Reklama
Reklama

Komentarze

6
R
Rosa1672 🏹 Łowca
1 rok temu

Porownanie tego prymitywu do bydla,ma sie nijak,z bydla jest jakis pozytek,w tym ruskim scieku,robia z de**li kompletne ameby,bez prawa na samodzielne myslenie

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
1 rok temu

Juz nikt uczciwy z honorem i szacunkiem do siebie, nie chce miec nic do czynienia z PiSem!

0

Zglos komentarz

W
1 rok temu

* z popisem trolu

0

Zglos komentarz

M
MMarekarek 💩 JP 100%
1 rok temu

Nie pisz o tym o czym nie masz pojęcia, nawet jak ci płacą za pisanie głupstw i kłamstw...

0

Zglos komentarz

K
kaminski 💩 JP 100%
1 rok temu

A kto z szacunkiem do siebie daje się tyle razy oszukać i dalej wierzy w słowa tego samego kłamcy

0

Zglos komentarz

Z
1 rok temu

To omijaj ba UJ tam zaglądasz?

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 rok temu

Białoruski id***a

0

Zglos komentarz

M
MMarekarek 💩 JP 100%
1 rok temu

Ile wam płacą za taki hejt? Chcę się dowiedzieć jaka cena sumienia i rozumu ?

0

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
1 rok temu

Czy krytyka kłamców i manipulatorów to hejt (nawiasem mówiąc I hate word hejt, jakieś pokraczne słowo - wytrych)?

0

Zglos komentarz

K
kaminski 💩 JP 100%
1 rok temu

Dobrze , że w TVP i TVN mówią prawdę i nie manipulują, sla666yer obudź się i obejrzyj wiadomości w tych stacjach , może coś do ciebie dotrze

0

Zglos komentarz

K
kaminski 💩 JP 100%
1 rok temu

Tak , tak a w TVP i tvn sama prawdę mówią

0

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
1 rok temu

A kto normalny ogląda to guano. W stanie wojennym w czasie emisji dziennika TV ludzie wychodzili na spacery albo wystawiali telewizory w oknach żeby zamanifestować że nie oglądają propagandy wrony. Dzisiaj po prostu można olać to co proponuje jakaś partyjna szczujnia. Chyba że ktoś prowadzi jakiś ka...

A kto normalny ogląda to guano. W stanie wojennym w czasie emisji dziennika TV ludzie wychodzili na spacery albo wystawiali telewizory w oknach żeby zamanifestować że nie oglądają propagandy wrony. Dzisiaj po prostu można olać to co proponuje jakaś partyjna szczujnia. Chyba że ktoś prowadzi jakiś kanał zbierający ich brednie, wtedy musi to oglądać żeby wyłapywać ich kłamstwa.

0

Zglos komentarz

Reklama