Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Porownanie tego prymitywu do bydla,ma sie nijak,z bydla jest jakis pozytek,w tym ruskim scieku,robia z de**li kompletne ameby,bez prawa na samodzielne myslenie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Juz nikt uczciwy z honorem i szacunkiem do siebie, nie chce miec nic do czynienia z PiSem!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie pisz o tym o czym nie masz pojęcia, nawet jak ci płacą za pisanie głupstw i kłamstw...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A kto z szacunkiem do siebie daje się tyle razy oszukać i dalej wierzy w słowa tego samego kłamcy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ile wam płacą za taki hejt? Chcę się dowiedzieć jaka cena sumienia i rozumu ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy krytyka kłamców i manipulatorów to hejt (nawiasem mówiąc I hate word hejt, jakieś pokraczne słowo - wytrych)?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dobrze , że w TVP i TVN mówią prawdę i nie manipulują, sla666yer obudź się i obejrzyj wiadomości w tych stacjach , może coś do ciebie dotrze
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A kto normalny ogląda to guano. W stanie wojennym w czasie emisji dziennika TV ludzie wychodzili na spacery albo wystawiali telewizory w oknach żeby zamanifestować że nie oglądają propagandy wrony. Dzisiaj po prostu można olać to co proponuje jakaś partyjna szczujnia. Chyba że ktoś prowadzi jakiś ka...
A kto normalny ogląda to guano. W stanie wojennym w czasie emisji dziennika TV ludzie wychodzili na spacery albo wystawiali telewizory w oknach żeby zamanifestować że nie oglądają propagandy wrony. Dzisiaj po prostu można olać to co proponuje jakaś partyjna szczujnia. Chyba że ktoś prowadzi jakiś kanał zbierający ich brednie, wtedy musi to oglądać żeby wyłapywać ich kłamstwa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane