Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Nigdy więcej prawactwa w tym kraju. PIS Kradł 100 razy tyle co SLD. Kaczor powinien sto razy niżej upąść niż miler. A duda po prezydenturze nigdzie nie powinien być zapraszany jak kwach. Bo on przynajmniej coś tam osiagnął wprowadził Polskę do NATO. Wtedy gdy NATO było wielkie a nie gdy się rozpadał...
Nigdy więcej prawactwa w tym kraju. PIS Kradł 100 razy tyle co SLD. Kaczor powinien sto razy niżej upąść niż miler. A duda po prezydenturze nigdzie nie powinien być zapraszany jak kwach. Bo on przynajmniej coś tam osiagnął wprowadził Polskę do NATO. Wtedy gdy NATO było wielkie a nie gdy się rozpadało przez Trampka.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PiS przez 8 lat okradal polski narod na miliardy...ale sie dzielili z sekta kosciola i Rydzykiem, za poparcie z ambony, wsrod zacofanego elektoratu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ten łobuz z PKW chce tym kryminalistom przyznać dotacje dla złodziejskiej partii!!!!!wstyd i hańba!!!!!!!😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane