Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
18Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo antoś zna się na ruchu lotniczym a nie drogowym, niech wystartuje na licencję pilota.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niech się zgłosi do swojego mocodawcy na Kremlu. Za wszystkie zasługi wystawią mu prawko od ręki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Podobno wykuć i zdać teorię każdy głupi potrafi - okazuje się że nie każdy. Pewnie ma w domu drugie (ruskie) prawko ale nie wyciągnie bo rozwiałby tym ostatnie wątpliwości.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Miszcz wydziału dochodzeniowego-specjalność-wybucy parówek i puszek z Colą"0"cukru
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wiadomo - jaki kon jest kazdy widzi, ale te egzaminy na prawo jazdy w polsce snia mi sie po nocach
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tuman ktory, nie jest w stanie zrobic prawa jazdy nie moze decydowac o lasach kraju. Paszoł won! Ament
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dwa lata temu by zdał. Ale dwa lata temu nie byłoby też powodu do zdawania. Tyle zmian ostatnio, tyle zmian...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ten tępy kij przeciez nie zda na prawko , nie ma takiej obcji!!!!!!😂😂😂😂🖕🖕🖕🖕🖕🖕
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W pisoborze de**l może zostać ministrem. Życie zweryfikował jego -prawacko-katolicki de**lizm. Tu nie da się wcisnąć prawackiego kitu ciemnemu, modlącemu się ludowi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W Rosji niech zdaje. Tam zda na pewno. Przecież pracuje dla Rosji od 1968. Tyle syfu co ten ruski szpieg narobił to masakra. Biskup sekty smoleńskiej. Niezrównoważony Antoni Macierewicz
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Antek się przygotował z crash testów...ale nie było żadnych parówek i puszek na egzaminie...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy Antoni już wydał oświadczenie, że wyniki egzaminu zostały sfałszowane, a wszystko jest spiskiem Tuska z Merkel i Putinem?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Brakuje tylko, żeby Antoś zaczął jeździć bez lejców. Wtedy, wiadomo co, chociaż z tym "co" różnie bywa...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bezkarnosc bezprawie plus sie skonczylo,a zaczela bezdradnosc i prawo plus
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane