Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1To kacapy w pigulce,a ten przyglup,gdyby zagnieździl sie w palacu przy wspolpracy z pis,doprowadzilby kraj do ruiny w blyskawicznym tepie,pis robil to sukcesywnie będąc przekonanym,ze nikt im wladzy nie odbierze,ze narod jest juz tak oglupialy,ze bezkarnie beda robic co tylko chca,a tu cyk i eldorad...
To kacapy w pigulce,a ten przyglup,gdyby zagnieździl sie w palacu przy wspolpracy z pis,doprowadzilby kraj do ruiny w blyskawicznym tepie,pis robil to sukcesywnie będąc przekonanym,ze nikt im wladzy nie odbierze,ze narod jest juz tak oglupialy,ze bezkarnie beda robic co tylko chca,a tu cyk i eldorado sie skończylo ,teraz nie wolno pozwolic,aby dziadostwo mialo pozwolenia na wtorna demolke z przyglupem mentzenem czy alfonsem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane