Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mentezn nie głosował za obniżeniem podatków? A, pewnie dla tego, że nie dotyczyła jego firmy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Konfa zrobiła źle! Na szczęście KO podniosła kwotę wolną od podatku do obiecanych 60 000. A, nie... czekaj...Nie podniosła???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
8 lat PiS: niszczenie gospodarki i praworządności. W ostatnich latach wskutek polityki PiS osiągnęliśmy bardzo wysoką inflację, stagnację gospodarczą, wzrosły wydatki i deficyt budżetu, ...- for.org.pl/2023/10/06
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@kacycalessin- "Przez 8 lat Polki i Polacy...", pamiętasz? Teraz Wy się tak tłumaczycie, ale to tłumaczenie Wam się przecież należy:)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wolnościowcy🤣macie ukazany prawdziwy ryj konfederacji naiwne jełopy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@kacycalessin- "Przez 8 lat Polki i Polacy...", pamiętasz? Teraz Wy się tak tłumaczycie, ale to tłumaczenie Wam się przecież należy:)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Z glupota polaczkow trudno polemizowac, dalej mysla ze maja przewage ale na szczescie, mimo ze Polacy glupieli hurtowo, teraz madrzeja detalicznie...trzeba pokolenia zanim Polska bedzie cywilizowanym, europejskim krajem i narodem!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a kiedy obniżenie składek dla zwykłych ludzi, tych którzy od każdej zarobionej złotówki płacą podatki w przeciwieństwie do przedsiębiorców którzy kombinują i wyprowadzają każdą możliwą złotówkę z firmy byle tylko nie zapłacić podatku?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane