Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Czas skończyć ośmieszanie Polski i urzędu prezydenta, przez de**la i popychadło obszczanego dziada. Tyle szkód jakich narobił z de**lnym usmieszkiem należy mu się trybunał stanu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Po tej dekadzie zostaną setki memów i ośmieszających nagrań. W pamięci zostaną też zachowania niegodne głowy państwa, takie jak służalczość wobec PiS i Jarosława Kaczyńskiego. Nocne zaprzysiężenia sędziów TK, dawanie schronienia partyjnym skazańcom i kontrowersyjne ułaskawienia. A to tylko szybkie w...
Po tej dekadzie zostaną setki memów i ośmieszających nagrań. W pamięci zostaną też zachowania niegodne głowy państwa, takie jak służalczość wobec PiS i Jarosława Kaczyńskiego. Nocne zaprzysiężenia sędziów TK, dawanie schronienia partyjnym skazańcom i kontrowersyjne ułaskawienia. A to tylko szybkie wyliczenie…- crowdmedia.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale ten de**l sam sie nie wybral do wladzy, dwa razy...Jak to swiadczy o polskim narodzie?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nawrocki i Mentzen, to kolejni kandydaci na "pacynke" Kaczynskiego od uniewinniania kryminalistow PiSu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane