Reklama
Reklama

Komentarze

3
N
nissin Czysta Moc
1 rok temu

Dom wariatow czy wiezienie, oto jest pytanie...Jarozbawa!

0

Zglos komentarz

T
tebarek 🎖️ Snajper
1 rok temu

poszedł by dalej śladem H.Sienkiewicza i po panu Rochu wspomniał Zygfryda de Loewe , też jak wuc katolika choć przykład by mu pasował

0

Zglos komentarz

S
Szakal1315 😏 Szyderca
1 rok temu

Na koronnego to moze jeden max. dwoch, a to na zasadzie kto pierwszy ten wygral.

0

Zglos komentarz

Reklama