Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
625 lat dla pinokia , 20 dla Dudu , 30 lat dla zera i dożywocie dla dyktatora kaczafiego + oczywiście konfiskata rozszerzona mienia - taka propozycja od Polaków!!!!! 🤘🤘🤘🤘🤘🤘
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
szkoda czasu , tlenu który zużyja , chleba którego może braknąć dla uczciwych Polaków i pracy przy g**ju jaki wyprodukują złodzieje - lepiej wcześniej ich zneutralizować
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Najważniejsi ewakuują się z Polski,reszcie Prawych y Sprawiedliwych nic nie grozi.Tempo działań jest zbyt wolne, przyjdą kolejne wybory i znów oszołomy wygrają.Biedny ten kraj
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kradli ,rozdawali a mimo to kupili 150 ton złota i zostawił w budżecie 60miliardow a teraz jak rządzi praworządna czysta jak kryształ koalicja na nic nie ma kasy . Nie wspomnę co dzieje się z gospodarką kraju i jakie ogromne zyski przynoszą spółki skarbu państwa . Uśmiechacie się dalej
Kradli ,rozdawali a mimo to kupili 150 ton złota i zostawił w budżecie 60miliardow a teraz jak rządzi praworządna czysta jak kryształ koalicja na nic nie ma kasy . Nie wspomnę co dzieje się z gospodarką kraju i jakie ogromne zyski przynoszą spółki skarbu państwa . Uśmiechacie się dalej
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja tylko przypomnę, że PO kontynuuje te działania łącznie z propagandą w TV i witrynach z memami.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane