Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kermita*s - W zakładach psychiatrycznych leczą chorych umysłowo nie de**li.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
sprawdziłem w Google. Maria Dąbrowska żyje, więcej powiem dużo jest Marii Dąbrowskich które żyją. Marek może rozpocząć procedurę przyznania Nagrody Nobla. Sądzę, że Najjaśniejszy Pan z pałacu z Żoliborza, kandydat do tronu brytyjskiego poprze kandydaturę wskazaną przez naiwjększego (po prezesie oczy...
sprawdziłem w Google. Maria Dąbrowska żyje, więcej powiem dużo jest Marii Dąbrowskich które żyją. Marek może rozpocząć procedurę przyznania Nagrody Nobla. Sądzę, że Najjaśniejszy Pan z pałacu z Żoliborza, kandydat do tronu brytyjskiego poprze kandydaturę wskazaną przez naiwjększego (po prezesie oczywiście) intelektualistę pisu, Pana Marka Suskiego. ja natomiast nie uważam nic.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A może … poseł Suski do nagrody Nobla z dziedziny : de**l kompletny??????🤔🤔🤔🤔🤔🤔
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane