Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Na udar to się pracuje czyli chleje pali żre za dużo bez umieru całe życie! A potem prwaki drą ryja ze to nie oni winni swojego udau tyklko ktoś tam. Zawesze znajdą winnego tylko nie siebie. Prawaki. Co do swoich problemów medycznych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Najpierw kradli na potęgę,a teraz z histerii przed kryminalem nie wytrzymuja cisnienia i jak nie krew ich zalewa to żółc,klamstwo i zlodziejstwo ma krotkie nozki kaczynskiego,jest wina bedzie kara,bezkarnosc sie skonczyla i nie ma co byc miekiszonem,bandyci pisowscy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież Siarce nic nie jest. Zdrowy jak ryba. Sam to przyznał wczoraj.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeśli dostał udar to dlatego , że Bóg tak chciał,i nie należy drążyć tego tematu. Coś te pisiory ostatnio bardzo chorują,a przez poprzednie 8 lat zdrowi jak konie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane