Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Bo nie bylo pytania,jak ominac brzoze we mgle,rusek nie spodziewal sie pytan z zasad ruchu drogowego,a moze myslał ze dostanie pytania z odpowiedziami,wszak to pisowiec,a stare nawyki zostaly,bo im sie po prostu naleza przywileje,dziadostwo dziada zaszczanego
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nawyki jak nawyki ...ale stare zdobycze to już im bezwzględnie zostały , nic nie słychać o odbieraniu ukradzionych Państwu ale i obywatelom dóbr... czy Martusia zasypała już rów od jeziora do posesji i posiała zniszczoną trawę ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I jeszcze ci powie, że to było pouczające! On tak kilkadziesiat lat jeździł (no, potem głównie był wożony, chyba z korzyścią dla społeczeństwa, bo nikogo nie zabił).
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja tam widzę ładunki eksplodujące przy lewych kołach czerwonego pojazdu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane