Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rodzina powinna otoczyć Cię troskliwą opieką psychiatryczną. Kruk krukowi oka nie wykole... Pozdrawiam serdecznie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Załoźył, założył ale chłopaki i chłopczanki z Pis i tak chodzą obsrani🤷‍♂️
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Halo?? Nie wszystko naraz bo będzie ambaras! Powoli powoli i ich sie wszystkich rozpier...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dziekuje bo tego wsparcia potrzebuje. Przez Pis to co przechodzimy samo współczucie nie wystarczy. Dla tego podjęto akcje by ta pa**ha Pisowska zakończyła kariere w ciupie. Potaciła mandaty poselskie, winni do więzienia, a partia za przestępstwa rozwiązać. Bo to żadna partia tylko zwykła bandytka na...
Dziekuje bo tego wsparcia potrzebuje. Przez Pis to co przechodzimy samo współczucie nie wystarczy. Dla tego podjęto akcje by ta pa**ha Pisowska zakończyła kariere w ciupie. Potaciła mandaty poselskie, winni do więzienia, a partia za przestępstwa rozwiązać. Bo to żadna partia tylko zwykła bandytka na rządowym szczeblu. I tyle w temacie współczucia. Papatki
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niech ci sie nie marzy, walcz o to, przekonywoj swoich znajomych, rodzine, by swiadomie wybierali politykow, a przede wszystkim by w ogole chodzili na wybory.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane