Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Machloje jak nic. Podwyższył cła, giełda poleciała na pysk. Cwani kolesie pomarańczowego głupka wykupili po taniości co się dało. Zawiesił cła, na giełdzie boom, niektóre aktywa zyskały na wartości więcej niż miały przedtem. Kto kupił, ten się obłowił. Ciekawe czy pomarańczowy rudzielec dostał swoją...
Machloje jak nic. Podwyższył cła, giełda poleciała na pysk. Cwani kolesie pomarańczowego głupka wykupili po taniości co się dało. Zawiesił cła, na giełdzie boom, niektóre aktywa zyskały na wartości więcej niż miały przedtem. Kto kupił, ten się obłowił. Ciekawe czy pomarańczowy rudzielec dostał swoją dolę?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zaraz głąb baton albo inny zyeb wyskoczy,że on to dla dobra kraju robi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane