Reklama
Reklama

Komentarze

2
K
Kermitass 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Pisowski de**l niezbyt się oriętuje jakich mamy sąsiadów. Za to w pierwszej kolejności klękałby i składał pokłony w Watykanie. Co za pisowsko-katolicki z**b.

0

Zglos komentarz

H
henryk 😏 Szyderca
1 rok temu

Myślałem, że Nawrocki kandyduje na prezydenta,a nie na ministra obrony, czy admirała marynarki wojennej.

0

Zglos komentarz

Reklama