Reklama
Source: wgrane.pl

To jest niebezpieczne, tak kierowcom w czasie jazdy podnosić ciśnienie

przez mamamarcina — 1 rok temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
B
bartoszpo 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Jeszcze powinien wpleść "Szczęść Boże".

0

Zglos komentarz

G
gibbon 😏 Szyderca
1 rok temu

100 lat zdrowia dla kierowcy , szerokości przyczepności i tyle powrotów co wyjazdów

0

Zglos komentarz

B
bodeq12 🌾 Wieśniak
1 rok temu

wcale nie ustawka, ani jeden się nie nałożył na drugiego, grzecznie w kolejce czekali ze swoją kwestią

0

Zglos komentarz

Reklama