Reklama
PiSiorom już odwala na całego. Co to będzie jak ich alfons przerżnie te wybory?

PiSiorom już odwala na całego. Co to będzie jak ich alfons przerżnie te wybory?

przez AQQQ62 — 1 rok temu
11

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
V
vacarius 🏆 Master
1 rok temu

Typowa prawacka katolicka agresja maryjna.

0

Zglos komentarz

S

Co wy macie w tych łbach?

0

Zglos komentarz

S
1 rok temu

Nachlał się pewnie znów i do neta się dorwał ;-))

0

Zglos komentarz

K
Kermitass 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Co wam pisowskie f**ty nie pasuje? Przecież vacarius prawdę napisał. De**lny elektorat kurdupla nie raz pokazał na co go stać. Nawet wasz katolski klecha namawiał Batyra-Nowogrodzkiego do pobicia prof. Antoniego Dudka. Macie te swoje przykazania, ale nie widziałem w życiu nawet jednego katola który...

Co wam pisowskie f**ty nie pasuje? Przecież vacarius prawdę napisał. De**lny elektorat kurdupla nie raz pokazał na co go stać. Nawet wasz katolski klecha namawiał Batyra-Nowogrodzkiego do pobicia prof. Antoniego Dudka. Macie te swoje przykazania, ale nie widziałem w życiu nawet jednego katola który przestrzegałby tych przykazań. Pieprzona banda katolskich hipokrytów. Tfu.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Sławomir70806 - Dobrze napisałeś, my mamy, ty już nie nie masz, oprócz katolickiego betonu.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

slodomic - Vacarius nie jest katolikiem, jak Ty, by chlać w sobotę i w niedzielę na mszy trzeźwić.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Mordując będziemy się modlić. Co na wzór ewangelizacji miłości Chrystusa żelazem i ogniem.

0

Zglos komentarz

S
1 rok temu

Cyba mordując działacza PiS też się modlił...? Tak zając pierdzielisz w kółko to samo, że to naprawdę nudne.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

slodomic - Czy ja zaprzeczyłem, że morderca działacza PiS się modlił. Każda wiara wzbudza agresję. Agresja jest wbudowana w wiarę. Poczytaj bajki, czyli stary i nowy testament.

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 rok temu

Slodomic pis*dchodzie widzisz masz to samo co sw2sw to samo dwa polaczki. Niby p**su nie bronią bezpośrednio ale zawsze coś negatywnego o Tusku, tudzież jego rządzie. A z tego pisowca co został zabity, męczennika robią niedorozwoje. Adamowicz to akurat ich zdaniem może mu się należało. Żałosny kundl...

Slodomic pis*dchodzie widzisz masz to samo co sw2sw to samo dwa polaczki. Niby p**su nie bronią bezpośrednio ale zawsze coś negatywnego o Tusku, tudzież jego rządzie. A z tego pisowca co został zabity, męczennika robią niedorozwoje. Adamowicz to akurat ich zdaniem może mu się należało. Żałosny kundlu tęczowego Jarusia Kaczyńskiego alias PE**ŁEK TYSIĄCLECIA

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Chciał się dostać do DPS-u, a że z przyjęciami ciężko to wybrał drogę à la Cyba.

0

Zglos komentarz

Reklama