Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wy tępe lewaki, naprawdę wierzycie że w TVP czy TVN usłyszycie prawdę? ciul z republiką, tam też kłamią, nie zmienia faktu że tvp,pols**t czy tvn jedzie przekrętem lewackiego gó**a na kilometr. Jakim trzeba być z**bem żeby oglądać/słuchać mediów głównego ścieku? naprawdę macie tak zryte banie? zero...
Wy tępe lewaki, naprawdę wierzycie że w TVP czy TVN usłyszycie prawdę? ciul z republiką, tam też kłamią, nie zmienia faktu że tvp,pols**t czy tvn jedzie przekrętem lewackiego gó**a na kilometr. Jakim trzeba być z**bem żeby oglądać/słuchać mediów głównego ścieku? naprawdę macie tak zryte banie? zero myślenia? nie szkoda wam tego o co walczyli po 89? o niepodległość? chcecie komuny? na prawdę? oddacie nasz naród mimo tego że dziadki przelali krew za okupacje? tak po prostu bez przemyślenia? ... wstyd...jesteście ohydni...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Lewak jest zbyt tępy aby pójść Twoje mądre słowa . Mózg lewaka nie jest dobrze rozwinięty , lewak słucha co mu jego pan powie a sam potrafi tylko jeść pić i kopulować na nic więcej nie stać lewaka .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kamiński pis*dchodzie jeden. Ty piszesz że lewak potrzebuje pana. I o myśleniu?? Ty wierzysz w bozie i jej syna z invitro. Jaka beka wyznawcy tęczowego Jarusia Kaczyńskiego alias PE**ŁEK TYSIĄCLECIA.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane