Reklama
Reklama

Komentarze

6
V
vacarius 🏆 Master
1 rok temu

Typowy agresywny prawak i pozyteczny id***a od trampka. Nawet nie ma praw głosu w USA a za trampkiem prawak.

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
1 rok temu

musi być siepacz dobrze opłacany.

0

Zglos komentarz

R
Rosa1672 🏹 Łowca
1 rok temu

Z tym opaslym osobnikim proponuje odrobine ostroznosci,wysyli jak mieso armatnie zasapanego jegomoscia z otluszczonym sercem,pewnie migotaniem przedsionkow i tylko patrzec jak mlody spaslak padnie i znowu bedzie jazda na trupie i darcie ryja morderca itp ujadenie de**li

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

To się zadymiarz doigrał.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Kto go opłaca? Oszczany dziad, czy Raspublika?

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
1 rok temu

No i co by zrobił gdyby się wdareł na debatę. Darłby tam ryja i zakłucał przebieg debaty? Jak chce być uczestnikiem debaty to niech prawak zbierze 100 tyś spodpisów i kandyduje na prezydenta. A nie się wpycha bez kultury.

0

Zglos komentarz

Reklama