Reklama
Reklama

Komentarze

1
J
Jabusjc 😏 Szyderca
1 rok temu

Wielki exodus pisu do Ameryki nastąpi w maju. Tylko za wielką wodą będą rządzić idioci. Orban już się kończy. A Putin dogorywa. A tam takich likwidują według zasady wyszedł z domu i nie wrócił

0

Zglos komentarz

Reklama