Reklama
Reklama

Komentarze

5
T
tebarek 🎖️ Snajper
1 rok temu

ooooooogromny sukces !!!!!!!!!!!!!!!!! gratulacje władzunie

0

Zglos komentarz

I
irekpszk 🎖️ Snajper
1 rok temu

Za chwilę nie spotkasz na ulicy żadnej pisowskiej qrwy. Albo będą siedzieć, albo sπerdolą na Węgry.

0

Zglos komentarz

S
1 rok temu

Naiwniak;-))

0

Zglos komentarz

M
manka100 😏 Szyderca
1 rok temu

Nic lepszego nie mieli na niego? A moze to tylko poczatek bo musial byc jakis powod ze zatail

0

Zglos komentarz

T
tczew 🎖️ Snajper
1 rok temu

Dupuś ma już ułaskawienie podpisane.

0

Zglos komentarz

A
1 rok temu

To ilu już ich uciekło?

0

Zglos komentarz

Reklama