Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Jak tam ustawa przejdzie to raczej i ta szczujnia się nie utrzyma;-)) Co wy wtedy będziecie robić? ;-))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@slodomic- wiocha to nie szczujnia!!! Może i lecą tu bluzgi, może nie brakuje wyzwisk, ale przecież to są wyrazy racji. Lewicowej racji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A wy jak zwykle klapki na oczach i widzicie tylko drugą stronę,obiektywni jak zawsze🤪
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@skandynaw - nawet nie próbuję być obiektywny. TV R to dziadostwo, ale wolność słowa jest najważniejsza.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jasiu. Dowc**y o Jasiu - Jasiu Twoje zachowanie jest skandaliczne - mówi nauczycielka Jutro masz przyjść z rodzicami do szkoły! - Ale ja nie mam rodziców - odpowiada malec - A co się z nimi stało? -pyta pani - Przejechał ich walec - To przyjdź z dziadkami - Ich też przejechał walec - To...
Jasiu. Dowc**y o Jasiu - Jasiu Twoje zachowanie jest skandaliczne - mówi nauczycielka Jutro masz przyjść z rodzicami do szkoły! - Ale ja nie mam rodziców - odpowiada malec - A co się z nimi stało? -pyta pani - Przejechał ich walec - To przyjdź z dziadkami - Ich też przejechał walec - To co teraz Jasiu będziesz sam robił na świecie??? - pyta pani - Dalej będę jeździł walcem!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@Ronald - Twoją fiksację na punkcie kościoła można zrozumieć, ale tym sucharem pokazałeś, że jesteś żałosny.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ostro gracie, panowie! Aż mi w piety poszło. Ach, cóż to za nieosiągalne dla mnie wyżyny merytoryki i intelektu. A ten wysublimowany humor...? No, no
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Po reakcji widać, że obaj jesteście żałośni;-)) A dowcip o Jasiu na poziomie wczesnej podstawówki;-)) No, ale prostych ludzi bawią proste rzeczy;-))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeden zakłamany obłudnik a drugiego wszędzie lewary prześladują.Elita🤣
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
skandynaw Tez nie jestesmy lepsi. Ty nawiedzony, ja nawiedzony i na dodatek żałosny. Jednakże razem z sw2sw i slodomic bicie z goowna piany całkiem fajnie Nam wychodzi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Adam wariacie, płyta ci się zacięła;-)) A tak na marginesie. Naprawdę tak cię to interesuje, że w kółko o to pytasz? Nie masz własnego życia?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To byłby knebel na Republikę, a to jedyne wargi PiS-u i Kościoła, z których cieknie правда jeszcze szerokim strumieniem. Anżej może de**l, ale wie kto mu lędźwia masuje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież prawaki nie mogliby nic mówić. To jak miał nie zablokować on sam Duda wiele razy łamał taką ustawę. To by musiał potem wszystkich ułaskawić i sam siebie gdyby to podpisał.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A widzisz vacarius prawo głosu tylko dla lewaków a prawaki mo**y na kłódkę.A swoją drogą jak silne jest lobby LGBT skoro 2 % ustala prawo dla ogółu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane