Reklama
Reklama

Komentarze

4
R
RychoLX 🎖️ Snajper
1 rok temu

Wszyscy pisowcy są tak 'ambitni'.

0

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
1 rok temu

W rzeczywistości umiesz na 2, wykładowca ma wywalone więc wpisuje ocenę państwową a ty idziesz zadowolony na browara.

0

Zglos komentarz

F
Fairchild 😏 Szyderca
1 rok temu

U mnie bardziej niedowierzanie niż ambicja. Idę na 2, dostaje 4 i myślę, że albo mi się udało albo nauczyciel zawyża mi oceny, bo nie chce mnie widzieć w przyszłym roku szkolnym.

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
1 rok temu

Ktoś nie zna teorii ambicja.

0

Zglos komentarz

Reklama