Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Rosja i Bialorus, stoja otworem dla Kaczynskiego, to jego rodzinne strony!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To dlaczego przez 8 lat nie zrobił nic, aby wyjść? Może już czas na PiSdzielcze księstwo podkarpackie?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Akurat ma rację to nie jest ta Unia do której wchodziliśmy teraz niszczą w Polsce wszystko gornictwo rolnictwo stocznie i huty już zniszczyli dawno powiesz dotacje to one wyglądały tak 90 % środków z dotacji które otrzymała Polska wróciły do krajów starej unii Zakazują nam wszystkiego co mamy swój w...
Akurat ma rację to nie jest ta Unia do której wchodziliśmy teraz niszczą w Polsce wszystko gornictwo rolnictwo stocznie i huty już zniszczyli dawno powiesz dotacje to one wyglądały tak 90 % środków z dotacji które otrzymała Polska wróciły do krajów starej unii Zakazują nam wszystkiego co mamy swój węgiel wykopali a nam niewolno a jedna z politechniki wynalazła sposób czystego spalania węgla ale po co jak trzeba kupić stare panele i wiatraki od Szwabów
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ograniczony polaczku. No ty się akurat zgadzasz zawsze z tym tęczowym Jarosławem Kaczyńskim alias PE**ŁEK TYSIĄCLECIA
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wychodzić bedą bezpośrednio na Białoruś albo Rosję czy raczej transfer przez Węgry?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane