Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przypomnij sobie co przed wyborami odpiedralał Obsrajtek wraz z pisiorami? Sztucznie zaniżona cena paliwa i wojskowe cysterny które dowoziły paliwo do Orlenowskich stacji. A później okazało się że to paliwo było pobierane z rezerw strategicznych. W dodatku bardzo szybko się skończyło. A kiedy już si...
Przypomnij sobie co przed wyborami odpiedralał Obsrajtek wraz z pisiorami? Sztucznie zaniżona cena paliwa i wojskowe cysterny które dowoziły paliwo do Orlenowskich stacji. A później okazało się że to paliwo było pobierane z rezerw strategicznych. W dodatku bardzo szybko się skończyło. A kiedy już się skończyło, to na Orlenie porozwieszali kartki z informacją że "popsuły" się wszystkie dystrybutory. Czy według ciebie takie działania rządzących były OK?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W żadnym wypadku nie było ok. Nic takiego nie napisałem. Rozbawiło mnie po prostu podanie przykładu jedynej stacji w Polsce na której paliwo jest chwilowo w tej cenie w promocji jako dowód na spełnienie obietnicy wyborczej. Propaganda lvl Republika;-)) Zresztą źródło tej informacji też wątpliwej wia...
W żadnym wypadku nie było ok. Nic takiego nie napisałem. Rozbawiło mnie po prostu podanie przykładu jedynej stacji w Polsce na której paliwo jest chwilowo w tej cenie w promocji jako dowód na spełnienie obietnicy wyborczej. Propaganda lvl Republika;-)) Zresztą źródło tej informacji też wątpliwej wiarygodności. Delikatnie to ujmując;-)))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane