Kolejna blaszka od pRezydenta dla pe****la !
przez
AQQQ62
— 1 rok temu
Ciiiiiicho! Bo to łobraza łuczuć lerigijnych... I owieczki mają się o tym nie dowiedzieć!
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane