Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Panowie i panie!!!! Za dużo się certolicie ze złodziejami suwerennymi i posowskimi!!!! Najpierw trzeba te holote pozamykać w aresztach i czekać aż im się coś ,, przypomni,, i będą mieć chęci zeznawać- a jak nie , to maja odsiadkę wieczna!!!!!!😤😤😤😤😤😤
Panowie i panie!!!! Za dużo się certolicie ze złodziejami suwerennymi i posowskimi!!!! Najpierw trzeba te holote pozamykać w aresztach i czekać aż im się coś ,, przypomni,, i będą mieć chęci zeznawać- a jak nie , to maja odsiadkę wieczna!!!!!!😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przeprosiny nic nie dają ten ZZ i jego ferajna już dawno powinien być w cela+
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane