Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Ja myślę, że bardziej w PiSdzielczej mafii faszystowskiej, bo u kacapów tylko zacharowa, a wśród mafiozów wszyscy, na rozkaz kurdupla. W tym niezależny od wszelkiego rozumu batyr, kandydat na podnóżek tegoż kurdupla i aktualny budyń, łamacz konstytucyjny.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mnie to nie dziwi,pis*de**le grają na jedną melodie z tymi mordercami,barbarzyńcami,owa melodia to przede wszystkim hymn kacapowni i wszystko co sie z tymi prymitywami wiąże,poźniej dlugo dlugo nic i na końcu,darcie ryja cos o polskosci…
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PiS to piata kolumna Putina w Polsce i Europie...wspolczesna Targowica, razem z sekta kosciola, szkodnicy polskiego narodu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Choć mamy swoje poglądy na sytuację w Rosji, chcemy dialogu z Rosją taką, jaką ona jest. Brak dialogu nie służy ani Polsce, ani Rosji. Psuje interesy i reputację obu krajów na arenie międzynarodowej. Dlatego jestem przekonany, że czas na dobrą zmianę w tej kwestii właśnie nadszedł" Donald Tusk
"Choć mamy swoje poglądy na sytuację w Rosji, chcemy dialogu z Rosją taką, jaką ona jest. Brak dialogu nie służy ani Polsce, ani Rosji. Psuje interesy i reputację obu krajów na arenie międzynarodowej. Dlatego jestem przekonany, że czas na dobrą zmianę w tej kwestii właśnie nadszedł" Donald Tusk
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież brak dialogu niczemu nie służy. Ukraina mimo że jest w stanie wojny z Rosją chce dialogu z nimi, a my nie powinniśmy chcieć? W pisie wiedzą że dyplomacja opiera się na dialogu? czy w ogóle nie wiedzą czym jest dyplomacja?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane