Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bardzo dobry pomysł, Polacy tak kochają wszystko co amerykańskie, że powiedzą, że to prawie jak nasz. Nasi przodkowie walczyli o polskość,polski język,a teraz ludzie dobrowolnie mieszają nasz język angielskim i uważają to za postęp. Polityk , który wtrąca pojedyncze obcojezyczne wyrazy w przemowach...
Bardzo dobry pomysł, Polacy tak kochają wszystko co amerykańskie, że powiedzą, że to prawie jak nasz. Nasi przodkowie walczyli o polskość,polski język,a teraz ludzie dobrowolnie mieszają nasz język angielskim i uważają to za postęp. Polityk , który wtrąca pojedyncze obcojezyczne wyrazy w przemowach powinien być wykluczony z życia pilitycznego. Politycy w żadnym innym kraju tego nie robią.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bardzo dobry pomysł, Polacy tak kochają wszystko co amerykańskie, że powiedzą, że to prawie jak nasz. Nasi przodkowie walczyli o polskość,polski język,a teraz ludzie dobrowolnie mieszają nasz język angielskim i uważają to za postęp. Polityk , który wtrąca pojedyncze obcojezyczne wyrazy w przemowach...
Bardzo dobry pomysł, Polacy tak kochają wszystko co amerykańskie, że powiedzą, że to prawie jak nasz. Nasi przodkowie walczyli o polskość,polski język,a teraz ludzie dobrowolnie mieszają nasz język angielskim i uważają to za postęp. Polityk , który wtrąca pojedyncze obcojezyczne wyrazy w przemowach powinien być wykluczony z życia pilitycznego. Politycy w żadnym innym kraju tego nie robią.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie wiedziałem, że dożyję czasów w których USA ostoja demokracji dzięki de**lom wybiorą de**la, który myśli o trzeciej kadencji cały czas wchodząc bez mydła w d**ę Putinowi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No to tera powiedz jak to jest z tym wchodzenie w d**e Zelenskiemu skoro wiesz jak to jest?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A Europa na zlosc Trumpowi wybierze Papieza Ukrainca. Tak jak bylo z Eurowizja, nie wazne czy dobrze ale na przekor.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane