Reklama
Reklama

Komentarze

4
A
akuszer 🏆 Master
1 rok temu

W niektórych szkołach od dawna panuje zakaz używania smartfonów a selfie robili wszyscy .Przejrzyj internet.Polecam selfie Wójcika (PiS) na tle pałacu watykańskiego.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

akuszer - Minusiki stawiają urażeni krytyką ich idoli, klasy Wójcik.

0

Zglos komentarz

M
motoxxx 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Nie jestem fanem Hołowni, ale ok jest dorosły,a chodzi o to.zeby dzieci skupiały się na nauce,a nie na socialmediach

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Najgorsze jest wycie ociemniały rodziców, którym się wydaje, że jak mają kontakt telefoniczny ze swoimi pociechami to ich kontrolują. Wchodzisz na lekcję, wyłączasz telefon. Czas najwyższy podnieś rangę szkół. Przecież wszyscy nie mogą czyścić kibli i obsługiwać wózki widłowe.

0

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
1 rok temu

Kiedyś nie było sraszfonów, można było dostać uwagę do dzienniczka za rozmawianie na lekcji. Jest lekcja, masz sluchać co gada nauczyciel a nie bawić się telefonem. Chociaż ja i moi kumple mieliśmy tzw brudnopisy gdzie grało się w statki, piłkarzyki albo coś się rysowało.

0

Zglos komentarz

Reklama