Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
10Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
masz na myśli swoich lewackich i POewskich de**li i złodziei?.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No to trzeba to zmienić!!!!! Żadnych emerytur - zapierdalac maja jak wszyscy pracownicy - do 60 lub do 65 lat!!!!😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Na calym swiecie tak jest, tylko post komunistyczny Polak ma cos do smrodzenia, ale nie wtedy gdy dotyczy go samego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To ten sycowski gó**ojad też bedzie miała dostep do wczesniejszej emerytury???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ten przepis dotyczy nie tylko zatrudnionych w kancelarii dudy, ale wszystkich którzy byli i będą zatrudnieni przez innych prezydentów. Taki przepis nigdy nie będzie zmieniony.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Solidarność powinna przejść do historii. To jest tak jak komunistyczny ZSL chciał być przedwojennym PSL. Jak komuniści "zjednoczyli" przedwojenny PPS z PPR i zrobili PZPR.Podnóżki kaczyńskiego mają tyle wspólnego z Solidarnością co ja z lotami na księżyc.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I to mówi qtas który przeszedł na emeryturę w wieku 50 lat, mogący dorobić do emerytury 100%. Z jakiej racji ten aparatczyk PZPR wcześniej poszedł na emeryturę zamiast zapierdzielać do 65 lat.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Byli już prezydenci nie-pisowscy i popatrz, nic z tym nie zrobili, co za dranie. Ciekawe czy jak rafałek wygra to ten bandytyzm polityczny zlikwiduje,czy sprawa rozejdzie się po kościach, bo będzie mojsze niż twojsze?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane